O nás

Firma je vedena člověkem co se věnuje výpočetní technice několik let a má bohaté zkušenosti jak v oblasti softwaru tak hardwaru což ocenilo již několik desítek firem v ČR, zahraničí i koncových uživatelů. Kvalitu našich zkušeností lze nejlépe doložit jmény zákazníků, kterým máme tu čest servisovat zařízení, či dodávat zboží. Jsou to firmy jako MND (Moravské naftové doly), Základní a mateřské školy, firma Prokop mosty, Synthon Blansko, Dompler Plus s.r.o. Ostrava a mnoho dalších českých či zahraničních firem, které si své partnery velmi důkladně vybírají. Své zákazníky máme také na Slovenku a ve Švédsku (zde především z řad krajanů a nejen u nich).

Naše firma se specializuje na prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky, servis plotrů, prodej náhradních dílů, komponent a softwaru. Svým zákazníkům taktéž nabízí široký sortiment tiskových služeb a služeb v oblasti správy webů a správy sítí. Neomezujeme se však jen na aktivity, které nám přinášejí jen zisk, ale taktéž provádíme charitativní činnost v podobě věcných darů a podpory.

Nebyli bychom však tak uspěšní, pokud bychom neměli silné partnery. Mezi ně patří zejména Americká společnost TechData Distribution, firma ESET software spol. s r. o., firma Mirosoft, firma HP, Dánská společnost EET EUROPARTS a další. Díky nim jsme schopni plnit i ty nejnáročnější dodávky zboží a dílů včas a bez průtahů.

Dalším důvodem, proč si vybrat za partnera právě nás, je snadná dostupnost našich služeb. Provádíme jako jediní na Jižní Moravě a Slovensku svoz vadných zařízení a rozvoz opravených zařízení a zboží našimi servisními vozy. Tato služba svozu je zcela zdarma a využívá ji stále více zákazníků. Šetříme Vám čas a peníze., kdy stále více klientů řeší své problémy a hlavně možnost jak ušetřit přes NAŠE PAUŠÁLNÍ SLUŽBY. Na základě tohoto speciálního programu zákazníci ušetřili za dobu spolupráce více než 100.000,- Kč a uspořená částka se jen zvedá.