Servis

Pozáruční servis

SLIPS nabízí kompletní pozáruční servis produktů výpočetní techniky. Pozáruční servis poskytujeme na všechny druhy tiskáren a multifunkcí, monitorů, plotterů (HP), záložních zdrojů, počítačů, notebooků, serverů, scannerů, síťových prvků, mobilních telefonů a projektorů.

Nabízíme preventivní pozáruční prohlídky, neboli PROFYLAXI, zaměřené na funkčnost zařízení. Kontrolujeme celkový stav zařízení jak po funkční, tak exteriérové stránce. Služba umožní zákazníkovi využít našich zkušeností, kde se zaměřujeme na součásti, které jsou nejvíc namáhané, nebo které jsou nejčastějším zdrojem poruch. Výsledkem je nejen zařízení s prodlouženou životností, ale i informace pro zákazníka umožňující lepší plánování obnovy používané výpočetní techniky.

VIP servis dle požadavků zákazníka

Pokud uživateli nevyhovují standardní záruční podmínky výrobce nebo potřebuje řešit podmínky pro pozáruční opravy, nabízíme servisní smlouvy „na míru“, ve kterých jsou specifikovány takové náležitosti jako je reakční doba servisu, garantovaná doba opravy, podmínky zapůjčení náhradního zařízení, SW podpora atd. Tyto služby jako jediní na trhu poskytujeme pro firmy již od částky 1.000 Kč bez DPH a pro domácnosti již od 100 Kč s  DPH za měsíc. Zákazník má tak jistotu silného partnera, na kterého se lze vždy spolehnout.

Záruční servis

SLIPS aktuálně nenabízí záruční servis. U značek HP, Canon, provádíme záruční servis prostřednictvím našich servisních partnerů. Pro naše stálé či smluvní zákazníky bezplatně zařídíme jakýkoli záruční servis u více jak 90% značek prodávaných na našem území. U ostatních značek Vám rádi poradíme, jak při reklamaci postupovat.

Ekologická likvidace elektroodpadu

Nabízíme ekologickou likvidaci veškeré kancelářské a výpočetní techniky včetně potvrzení o provedení ekologické likvidace. V případě většího množství zajistíme vyzvednutí zařízení přímo o zákazníka.

 

Výkup zařízení na ND

Je oprava cenově nad Váš rozpočet a zvažujete nákup jiného zařízení? Za Vaše původní můžete protihodnotou získat finance!!!